top of page

Bizi ve hizmetlerimizi daha iyi tanıyın!

-----  HAKKIMIZDA -----

Ege Üniversitesi hastanesi ve Üniversitesine, Çevreyoluna, Alış veriş merkezlerine olan yakınlığı ile kısa veya uzun dönem konaklamak isteyen misafirler için ideal konumdadır.​

Misafirlerimiz arasında Geçiçi görevle İzmir’e Gelen Hemşire, Doktor, Mühendis, Polis , Kamu Görevlileri ve Aileler Bulunmaktadır.​

Marketlere, Taksi ve otobüs duraklarına, Dominos Pizza ve Pide Salonlarına, Eczane ve Sağlık ocaklarına en fazla 100 Mt mesafede olan tesisimiz konumu ve özellikle temizliği ile öne çıkmaktadır.

Bornova Apart Dış Sokak Görünümü

Kapıdan içeri adımınızı atar atmaz, benzersiz Bornova Apart konukseverliğini fark edeceksiniz. Yumuşacık nevresimler, kusursuz danışma hizmetleri ve sıra dışı tasarım, bizi biz yapan özelliklerden yalnızca birkaçıdır. İnternet sitemize göz atarak daha fazlasını öğrenebilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

Apart Otel Kiralık Odalar

Misyon

Bornova Apart olarak misyonumuz, konuklarımıza unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmak, sıcak bir atmosferde rahatlamalarını sağlamak ve kaliteli hizmet anlayışımızla güvenilir bir konaklama ortamı oluşturmaktır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, konuklarımızın ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşmak ve onlara evlerini aratmayan bir konfor sunmak temel önceliğimizdir.

Vizyon

Bornova Apart olarak vizyonumuz, sektörde lider bir konum elde ederek sürekli gelişen ve yenilikçi bir anlayışla konuklarımıza en kaliteli hizmeti sunmaktır. Misafir memnuniyetini ön planda tutarak, ev konforunu profesyonel bir hizmetle birleştirerek sektörde öncü olmak ve konuklarımıza unutulmaz anılar yaşatmak amacındayız. Yeniliklere açık, sürdürülebilir, etik değerlere saygılı bir anlayışla hizmet vererek Bornova Apart'ı tercih eden her misafirimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

Apart Otel Kiralık Odalar
bottom of page